O Nas

       Tramwaj – Kawiarnia to jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie popijając pyszną kawę lub sącząc szampana mogą Państwo równocześnie podziwiać zmieniające się za oknami widoki Krakowa. W jednej chwili jesteśmy w samym sercu żydowskiego Kazimierza, a w następnej mijamy Zamek Królewski, by po paru minutach znaleźć się w pobliżu Barbakanu i Bramy Floriańskiej. Wszystko to nie wstając z miękkiego kawiarnianego fotela! Wnętrze naszego ekskluzywnego tramwaju – obite aksamitem fotele w kolorze burgunda, zasłony w tym samym odcieniu, stylowe stoliki, mosiężne ornamenty i zdobny w dziesiątki luster sufit – przywołują na myśl legendarny Orient Express.

           W tramwaju znajduje się 40 miejsc siedzących, a także bar, gdzie mogą Państwo zakupić zarówno ciepłe jak i zimne napoje, nie wykluczając alkoholu. Istnieje także możliwość zorganizowania cateringu.

trzy ekrany LCD,
nagłośnienie,
mikrofon,
audio – przewodnika w języku polskim i angielskim,
multimedialną prezentację o zabytkach Krakowa.

         W zależności od Państwa potrzeb, na ekranach LCD mogą być wyświetlane własne prezentacje multimedialne, zdjęcia, jak również logotypy firmowe.

     Oprócz przejazdów turystycznych, oferujemy także wynajem Tramwaju – Kawiarni na różnego typu imprezy okolicznościoweurodziny, imprezy firmowe, wieczory kawalerskie i panieńskie. Możliwe jest także zaprojektowanie własnej trasy przejazdu.