Wydarzenia

EUROPEJSKI TYDZIEŃ AUTYZMU - KAMPANIA INFORMACYJNA W RETRO TRAM CAFE!

3 grudnia Retro Tram Cafe jeździ wspomagając Fundację Wspólnota Nadziei oraz Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Autystycznych "Zacisze".
Tramwaj kursować będzie w centrum Krakowa w godzinach od 15 do 19.

W naszym tramwaju promocyjno - informacyjnym dowiecie się czym jest autyzm i jakie są jego objawy oraz jak go rozpoznawać. Pomogą w tym prezentacje przygotowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Autystycznych "Zacisze" oraz Fundację Wspólnota Nadziei. Mamy dla Was też specjalne ulotki diagnostyczne oraz informator "Autyzm i co dalej". W tramwaju odbędzie się także kiermasz świątecznych atrakcji przygotowanych przez podopiecznych Fundacji.

Warto wsiąść i dowiedzieć się więcej na temat autyzmu!

Startujemy od g. 15,00 z Cichego Kącika. Szczegółowy rozkład jazdy tramwaju dostępny pod numerem telefonu: 669 500 939.

 

 

INAUGURACJA SWING ERA FESTIVAL 2013 W RETRO TRAM CAFE!

 

 

Serdecznie zapraszamy miłośników jazzu, swingu, mody, stylu, historii i kultury lat 20., 30., 40. XX wieku na inaugurację III edycji Swing Era Festival, która odbędzie się 22 kwietnia 2013 roku w Retro Tram Cafe. Startujemy o godzinie 1800 z przystanku Plac Wszystkich Świętych (w stronę Filharmonii). W ramach inauguracji niniejszego festiwalu w czasie przejazdu Retro Tram Cafe odbędzie się m. in.: omówienie programu festiwalu, projekcja krótkometrażowego filmu dotyczącego swingu, panel dyskusyjny oraz pokaz taneczny.

Wstęp bezpłatny.

Poniżej przedstawiamy Państwu szczegółowy rozkład jazdy tramwaju:

Plac Wszystkich Świętych g. 18.00 – rozpoczęcie inauguracji, przywitanie gości
Teatr Bagatela 18.05
Basztowa LOT 18.07
Dworzec Główny 18.09
Poczta Główna 18.12
Plac Wszystkich Świętych 18.14
Cichy Kącik 18.26 - 15- min. pokaz tańca swingowego w miejscu Cichy Kącik
Cichy Kącik 18.45 – omówienie programu Swing Era Festival 2013
Plac Wszystkich Świętych 18.57
Stradom 19.01
Korona 19.05
Świętego Wawrzyńca 19.11
Poczta Główna 19.17
Dworzec Główny 19.20
Basztowa LOT 19.22
Teatr Bagatela 19.25
Plac Wszystkich Świętych 19.30 – projekcja krótkometrażowego filmu o swingu
Stradom 19.34
Korona 19.38
Świętego Wawrzyńca 19.44 – krótki panel dyskusyjny
Poczta Główna 19.50
Dworzec Główny 19.55
Basztowa LOT 19.57
Teatr Bagatela 19.59
Plac Wszystkich Świętych – 20.04 – przystanek końcowy i zakończenie inauguracji.

Więcej informacji: 669 500 939 oraz tramwaj@jordan.pl

Serdecznie zapraszamy!